euforion portal

Newsletter
banner
banner
Akcie
 

Network – sieť tvorivých ľudí v Cvernovke

 
Network je večer plný tvorivých ľudí a mladého umenia.Vychádzajúc z témy sociálnych sietí, tento večer chceme vytvoriť jedinečnú sieť z výtvarníkov, hudobníkov a iných talentovaných ľudí, ktorých zvyčajne len lajkujeme na facebooku.

NeTWORk je jednodňová vernisáž figurálnej tvorby študentov VŠVU. Výstava zachytáva rôzne prístupy a spôsoby práce s figúrou a zároveň ponúka pohľad na „figúru“ za plátnom, samotného umelca. Návštevníci uvidia unikátne inštalácie – „profily“ výtvarníkov, inšpirované sociálnymi sieťami a prezentujúce svet daného umelca.
Vystavujú Lukáš Betinsky, Peter Sulo, Miriam Schniererová, Katarína Janečková, Marián Vredik, Rita Koszorus, Jan János, Lenka Sturmankinová, Kleopatra Muchová, Martin Kral, Rasťo Podhorský, Alex Zelina, Dominik Hlinka,..

NeTWORk zároveň prináša aj koncert mladých hudobných projektov Purist, The  Ills a Gwerkova.

Okrem toho NeTWORK predstaví šikovných mladých ľudí z projektov Guerilla Gardening, Pouličné galérie, Pressburg Embassy, vydavateľstva Exitab, a množstvo sviežeho mladého dizajnu.
.
Podujatie sa koná 26.mája v Galleria Cvernovka, Páričkova 18. Vstupné je 3 eurá. Organizátorom je neformálne združenie Hlupane na bráne, venujúce sa tvorbe a podpore mladej kultúry. Viac o našej činnosti sa môžete dozvedieť tu http://hlupanenabrane.com/skica/novinky.php

s pozdravom
Michaela Kučová


--
www.hlupanenabrane.com


Ohodnoťte:
0%

Hodnotené 92 krát.

Žiadne komentáre ku článku.

nový Pridaj nový komentár
Združenie euforionAdminwebdesign by CREAS